| BoqdanMihai a întrebat:

Ca sa iti faci un abonament la Orange store shop este o adevarata aventura

Ca sa iti dea un Samsung in valoare de 50 de euro ti se cere sa platesti un depozit de garantie in valoare de 185 de lei indiferent daca esti persoana fizica sau persoana juridica aceia ce mi se pare o tampenie sa ceri garantie la o persoana juridica.

Răspuns Câştigător
| Psychic a răspuns:

Cautati la Vodafone ca aia is specializati pe persoane juridice, desi, dupa mine, toti is niste tepari.Eu imi iau lunar incarcare de 5-7 eur si imi mai si raman minute. Abonamentele in general sunt o mare TEAPA!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Suma care se solicita nu este un avans pentru cumpararea telefonului ci este doar o dovada de bonitate pentru un angajament pe termen lung.
Orange Helpers

| Psychic a răspuns:

Adica teapa, de ce trebuie sa dau eu bani cu titlu gratuit cuiva? dobanda unde e?