| HUAWEHUAWE a întrebat:

Care este diferenta la telefoane la abonament intre persoana fizica si persoana juridica?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Telefoanele is fel. De obicei persoanele juridice fac abonamente scumpe si iau telefoanele mai ieftin pentru ca deduc tva-ul

| HUAWEHUAWE explică (pentru Wr3nch):

Pot lua telefon ca persoana juridica doar daca?
asta nu stiu laughing

| Wr3nch a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Poti daca ai firmă.

| HUAWEHUAWE explică (pentru Wr3nch):

Imi poti lasa un link spre un telefon la abonament care poate fi luat si de o persoana fizica cu 0 avans?
n-am gasit deloc

| Wr3nch a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Pentru ca nu se dau daca e model scump. Ca o mai fost unii care se credeau isteți, si o luat pe abonament si dupa cateva luni nu au mai platit. Si daca umbli cu de astea iti ia si telefonul si iti pune si poprire pe salariu.