| Anytsa a întrebat:

Cablul de date poate fi citit si cu telefonul inchis?

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Ai gresit pasii scoate softu original si pune-l la loc

uite aici pe softpedia in romaneste si linkul catre soft are tehe incorporate si softu cu care se resofteaza
http://forum.softpedia.com/topic/581287-samsung-s3650-corby/page__st__666

multiloader versiunea 5.56 nu se mai gaseste la linkul acela dai cu google : multiloader_v5.56 si scoate-l de pe net

6 răspunsuri:
| neverdead a răspuns:

Depinde de telefon dar nu prea cred ca se poate...

| mixxjim a răspuns:

Cum sa citesti un cablu? si cu ce sa citesti daca e inchis telefonul? daca televizorul e inchis poti sa citesti cablul? laughing

| soul2soull a răspuns (pentru neverdead):

Stii cum se resofteaza un telefon utilizand un cablu de date usb?

cu telefonul oprit asa ca...

| Anytsa explică (pentru neverdead):

Samsung S3650

| Anytsa explică (pentru soul2soull):

Am vrut sa pun o tema android pe corby si l-am resoftat iar acum nu mi se mai aprinde. Si nu-mi citeste cablul...

| Anytsa explică (pentru soul2soull):

Nu-mi intra in starea download si nici nu-mi apare la port search telefonul...