| cezarzng a întrebat:

Am un telefon LG Nexus 5. In timp ce descarcam prin cablul de date din telefon in laptop cateva poze, telefonul s-a inchis. Acum nu mai vrea sa porneasca. Am incercat sa intru si in modul recovery, dar tot nu a vrut sa porneasca. Prima data am crezut ca telefonul e descarcat, dar dupa ce l-am lasat sa se incarce 30 de minute inca nu functiona. Are cineva idee care poate sa fie problema?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu avea cum sa fie descarcat din moment ce era conectat la laptop.Se si incarca in acelasi timp.Mai incet decat la priza. Cred ca ai probleme la soft.Scoate bateria cateva secunde, bag-o iar si incearca sa-l deschizi din nou. Daca nu merge, service scrie pe el.