| anamp4 a întrebat:

Cam cat timp poate sa ma tina un telefon daca e replica? ( ani, luni, zile)

Răspuns Câştigător
| Iosif173 a răspuns:

Salut!
Un telefon "replica" are aceeasi durata de viata ca originalul doar ca îi lipseste semnatura originala, cateva programe si unele caracteristici.

3 răspunsuri:
| Voro a răspuns:

Depinde conditiile in care este tinut.

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă ai grijă de el și îl întreți te poate ține și 8-9 luni. Dar slabe șanse...de obocei replicile se strică în 3 luni.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

Toate cele bune!