| anonim_4396 a întrebat:

Camera frontala a unui telefon poate fi inlocuita cu una mai performanta?

4 răspunsuri:
| MyGoodLife a răspuns:

Nu

| d3javw a răspuns:

Nop

| AlexElektro1987 a răspuns:

Cum sa poti sa o inlocuiesti? In primul rand, trebuie sa se potriveasca acele fire. In al doilea rand, daca s-ar putea schimba camera frontala, s-ar putea schimba mai multe piese si asa, toata lumea ar putea sa isi cumpere un telefon foarte ieftin cu ecran mare si dupa aceea sa ii schimbe piesele acelea ieftine cu unele mai scumpe si asa faci un telefon de 4-5 milioane sa se miste si sa faca poze ca un telefon de 20 de milioane, numai ca ii schimbi procesorul si camera si Chipset-ul.