| Grindei_Elena_2000 a întrebat:

De ce nu merge camera frontala la telefon?

8 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Cred ca din cauza husei de telefon, daca nu e cea potrivita...asa se intampla.

| Grindei_Elena_2000 explică (pentru mudokins78):

Pai mie nu imi apare pe ecran sa imi schimb camera de pe spate pe fata!

| darrio2007 a răspuns (pentru Grindei_Elena_2000):

Esti sigura ca ai camera si pe fata? Daca nu spui ce telefon ai, de unde sa stim.

| Grindei_Elena_2000 explică (pentru darrio2007):

Da, am camera pe fata! Inainte puteam face poze cu camera frontala dar acum nu mai pot, nu imi apare pe ecran sa o schimb! Telefonul meu are pe carcasa scris MEDION E4504!

| darrio2007 a răspuns (pentru Grindei_Elena_2000):

Turcesc. Altceva mai bun nu gaseai? Fa-i o resetare din fabrica dar vezi ca vei pierde poze si ce mai ai pe el.

| Grindei_Elena_2000 explică (pentru darrio2007):

L-am resetat dar tot nu merge!

| darrio2007 a răspuns (pentru Grindei_Elena_2000):

Service scrie pe el.

| Grindei_Elena_2000 explică (pentru darrio2007):

Ok, multumesc!