| SavaSava a întrebat:

Cand bag cablul usb de la telefon in calculator se aude sunetul specific dar cand sa-mi citeasca telefonul imi apara doar windows media player(adica imi citeste doar melodiile, nu imi intra si pe celelate fisiere)in my caomputer nici nu apare telefonul acolo jos la partitii(nu apare deloc)cum rezolv problema? Dau funda...

1 răspuns:
| lascudaniel a răspuns:

Am avut si eu problema asta, dai sa revina la setarile din fabrica sau intra pe magazin play si descarca "usb tethering/tether".Mie asa mi-a mers.