| anonim_4396 a întrebat:

Care aveți Samsung s10? Mâine mă gândesc să cumpăr un s10 cu garanție un an, deci secound hand. Cam cat va ține bateria? Dacă stați pe net?
Daca nu stați pe net?
Acord funda.

7 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

Nu este un timp anume, depinde de rezolutia pe care o folosesti, depinde daca te uiti la clip-uri, etc...
Tinand cont ca are bateria de 3400 maH, pentru acest telefon mi se pare super slab, sa spunem ca te tine jumate de zi daca stai in continu pe el, iar in cazul in care nu-l folosesti prea des in acea zi, ma refer nu in continu, tine o zi, poate 2.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SLexuS):

El are rezoluție 2 k, dacă îl pun pe full HD mă gândesc că tine puțin mai mult.
Pe YouTube, Facebook pe net și cam atât. A meu are bateria de 5000 ăla de 3400 ...nu știu ce naiba de tel sa îmi iau care sa aibă și baterie buna și rezoluție 2k cum e pe s10... La un preț accesibil. Mă gândeam la un Samsung a50, Samsung a51 dar astea au rezoluție display full HD doar.

| SLexuS a răspuns (pentru anonim_4396):

Am a10, nu zic ca e un telefon foarte bun, dar pentru ce il folosesc e mai mult ca suficient, are parca bateria de 3000 si ceva, la 720p tine o zi, la 2k, sau chiar 1080p, nu prea tine asa mult, iti dai seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SLexuS):

Eu mai mă uit câteodată și la filme de pe telefon că nu am PC așa că s10 e un smartphone frumos dar nu e ok pentru așa ceva, daca era nou nout era altceva dar în câteva luni se duce repede bateria... Un Samsung a50 e bun pentru vizionat filme, YouTube, muzica, și e ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De Samsung a50 ce părere ai?

| SLexuS a răspuns (pentru anonim_4396):

E ok, mai bine iti cumperi a51

| Irinelp a răspuns:

Depinde de cum a fost folosit înainte.