| Blindeye a întrebat:

Care credeți ca vor fi cele mai căutate produse de black friday? Cu cât credeți ca se va ieftini Samsung galaxy s6 edge?

5 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Cele mai cautate cu siguranta electronicele. Nu pot sti cat se va ieftini acel telefon, dar cu siguranta va fi mult mai ieftin la black friday decat in prezent.

| Zaygon a răspuns:

Black friday e o facatura in Romania(Emag suck) si Samsung e o gluma proasta.

| Blindeye explică:

Doar pentru ca nu îți place ție asta nu înseamnă ca "e o gluma proasta". Eu urăsc la propriu iphon-ul, dar dacă altora le place nu este treaba mea sa contest deciziile celorlalți draga @Zaygon. Dacă ești total pe lângă subiect te-aş ruga sa nu mai comentezi la postarile mele dacă nu mă lămurești în niciunul fel.

| Argelean a răspuns:

Salut! Eu cred ca cel mai cautat este Iphone-ul 6 deoarece el e cel mai performant telefon.

| Blindeye explică:

Fără supărare, dar s6 edge îl bate pe iphone 6 la 7 din 10 teste făcute, deci...