| Adella21 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un Samsung Galaxy A7 de Black Friday de la Quickmobile. Pretul este de 1749 lei. Cam cat va fi de Black Friday? Cu cat se va ieftini?

3 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Depinde cu cat la % ii scade pretul. Calculeaza mai multe variante si fa-ti o idee.

| alexyy96 a răspuns:

Depinde. se poate sa nu-l aiba la oferta. insa. avand in vedere ca acum e la reducere. si costa 17. de la 23. probabil. ca atunci o sa arate tot asa. o chestie nasoala care se intampla in Romania de black friday. cresc preturile inainte. si cica le ieftinesc atunci. adevarat nu la orice produs... eu anul trecu am luat un espresor tchibo de la 250 lei la 59 lei... insa asta a fost o exceptie cred.

eu zic sa nu ai asteptari prea mari. insa cine stie poate ai noroc. si il iei mult mai ieftin.

| Adella21 explică (pentru alexyy96):

Dar A5-ul? Cam cat ar costa?
P.S: A7 nu este redus de la 23 la 17.