| krystybt a întrebat:

Care credeti ca este mai bun Samsung galaxy S2 sau iPhone 4S?

Răspuns Câştigător
| MaStErShOt a răspuns:

Clar Samsung! ecran super amoled plus, dual core de 1, 2ghz, ecran mai mare, baterie mai puternica si e mai ieftin. + ca iphone e scump doar din cauza faptului ca este produs Apple, nu ca ar fi cine stie ce telefon. funda?

6 răspunsuri:
| PinkBubblegum a răspuns:

Samsun galaxy S2 cu sigurantahappy iPhone 4S mi se pare supraestimathappy Samsung galaxy S2 e mai rezistent si dupa parerea mea, e un telefon mult mai bun si accesibilbig grin
Fundita?^^

| diana5168 a răspuns:

Samsung galaxyS2. la iphone diferenta de 1000 de lei este in firma. telefoanele sunt similare la continut, dar la aspect iphone ul este mult mai greu si voluminos

Răspuns utilizator avertizat
| Exio a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung Galaxy S2 este mai superior fata de iPhone 4S. Il intrece si la rezistenta si la sistem de operare.

| secret96 a răspuns:

Daca iti permiti ti-as recomanda Samsung galaxy S3 smug Dar daca doar dintre astea 2. atunci CLAR Samsung Galaxy S2!

| Đϋffγ a răspuns:

Samsung galaxy S2 love struck