| Eugen070600 a întrebat:

Ce credeti ca e mai eficient si de calitate ce sa imi iau iphone sau samsung galaxy? funda

Răspuns Câştigător
| Kazy a răspuns:

Desigur ca un Samsung Galaxy s2 este un telefon mai putin cumparat fata de Iphone dar asta nu inseamna ca nu este si mai bun...are carcasa mult mai rezistenta decat un iphone, camera sa este mult mai rezistenta si se vede cu mult mai multa claritate fata de la iphone care se zgarie foarte repede iar daca tia cazut o data de doua ori se sparge foarte usor si touchul este destul de scump sau sa zicem ca ti se sparge doar ecranul si nu afecteaza touchul dar nu conteaza tot va costa mult reparatia si nu se va mai vedea bine daca nu il repari sunt multe dezavantaje la iphone...deci in final Samsung Galaxy S2 castigaa! fundabatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

SGs2-pare sa fie cel mai bun tel la ora actuala.caliate pret, isi merita bani

| vali1985 a răspuns:

Iphone este mai bun.

| kissyou a răspuns:

Iphone4 e bun dar este mai bun Samsung galaxy s 2

| MCRgurl a răspuns:

Samsung galaxy s

| missClumsy a răspuns:

Deci sincer eu nu cred ca iphone isi merita banii. platesti brand-ul mai mult decat produsul.e doar o fita

| aurelian_4480 a răspuns:

Samsung galaxy 2 este de o suta de ori mai bun
uitate pe youtube si vezi niste teste de comparare
daca te-am ajutat vreau funda pls

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Iphone