| Andrei_Constantin_1985 a întrebat:

Care e diferenta dintre android 4.0 si android 2.3.4?
Si vreau sa-mi spuneti daca androidul se poate upgrada adica de la 3 la 3.1, pentru ca vreau sa-mi i-au un telefon HTC sensation xe si multi spun ca e cam vechiut si androidul e vechi.

FUNDA *

Răspuns Câştigător
| coolboycatalin31 a răspuns:

Diferenta dintra android 4.0 si android 2.3.4 este ca android 4.0 este mai nou.
Da se poate upgrada de la 2.3.4 la 4.0

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Acest model vine din fabrică cu Android OS, v2.3.4 (Gingerbread), upgradable to v4.0!

Telefonul este unul foarte bun, cine ţi-a spus că e vechi era invidios - e adevărat că a fost lansat în octombrie 2011, dar este PERFORMANT!

Vezi specificaţiile tehnice la linkul sursă :
http://www.gsmarena.com/htc_sensation_xe-4164.php

Deci, se poate face UPDATE de pe site-ul oficial.