| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor.Am instalat pe telefonul meu cu android 2.3.4,cyanogenmod9 si acum vreau sa revin la normal, adica la androidul 2.3.4.Stie cineva cum ma poate ajuta? dau funda 100% si vot.MULTUMESC!

5 răspunsuri:
| AaNdYy a răspuns:

Faza cu factory reset reseteaza doar cardul.
Daca nu ai un backup de la 2.3.4 nu il mai poti pune la normal.

Du-l la un service autorizat si ti-l fac ei.

FUNDA?big grin

| AdelinGrigorescu a răspuns (pentru AaNdYy):

Funda era daca imi ziceai ce sa fac ca sa-mi instalez 2.3.4

| AaNdYy a răspuns (pentru AdelinGrigorescu):

E foarte complicat... trebuie sa stii exact toate datele telefonului si sa cauti un OTA compatibil pentruel.
Sa te bagi in recovery si sa il instalezi.
Dar cu acest lucru risti foarte mult. Poti sa ti-l strici de tottongue

Repet: daca nu ai facut backup la OS nu poti sa il faci tu asa simplu la normal.

| AdelinGrigorescu a răspuns (pentru AaNdYy):

Ok dar eu mi-am instalat acasa androidul 4.0.4 adica cyanogenmod 9 oricum nu-i nimic ca e mult mai bine cu asta.

| AaNdYy a răspuns (pentru AdelinGrigorescu):

Daca ai 4.0.4 (aka cyanogenmod) ramai cu asta. stii de ce? iti merg mult mai multe aplicatii de pe market decat pe 2.3.4