| klaudyu98 a întrebat:

Care este mai bun Samsung S4 (i9500) sau Samsung Galaxy Note 10.1 LTE (N8020)?

5 răspunsuri:
| mateivali98 a răspuns:

S4 este telefon cu foarte multe functii inteligente, in timp ce note 10.1 LTE este o tableta la fel de desteapta si ea, care are un loc pentru un creion, care poate fi folosit pentru multe functii smart.
LTE este sinonim cu 4G adica viteza de net de pe o cartela foarte mare.

| Xero a răspuns:

Depinde pentru ce... daca iti trebuie pentru munca de birou iti recomand Galaxy Note, dar daca vrei ceva pentru aplicatii sau mai mult pentru distractie iti recomand Galaxy s4

| 50Grey a răspuns:

S4 for more than 1 reason happy. Good luck with the reviews.

| JackDanielTime a răspuns:

Daca ai fi in locul tau si sunt un copil intre 12-17 iti recomand cu caldura Samsung Galaxy S4.Are foarte multe comenzi vocale are S Health care i-ti monitorizeaza sanatatea si multe altele
Review in Ro:http://www.youtube.com/watch?v=IntOF3zYO1s

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu recomand samsungul.

Dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/110pw9L telefonul dispune de foarte multe functii menite sa te ajute aproape in orice situatie.

Poti sa citesti si descrierile lasate de cumparatori pe respectivul site.