| Rusu_Viorel_1985 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Note 10.1(tableta) varianta 4G. Ce fel de cartela SIM merge la ea ca una normala nu merge, e prea mare. Numele de cod e GT-N8020

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Cartela care iti trebuie tie este una micro-sim.Nu trebuie s-o schimbi cu alta cartela, te duci la un service gsm si ti-o fac ei micro-sim in cateva secunde(ti-o taie cu un cleste special pentru cartele micro-sim)

| sonya a răspuns:

Buna,

Pai ar fi trebuit sa te documentezi mai mult si sa citesti datele producatorului.

Din ce am citit eu, ai nevoie de un Micro-SIM. Este o cartela mai mica si o poti lua de la Orange, Vodafone.

Pa.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Despre micro-sim este vorba, iti poti schimba simul gratis la Vodafone daca ai abonament( acelasi lucru si la Orange ) sau te costa 2eur daca ai cartela.