| Peridava a întrebat:

Care este parerea voastra despre Smartphone Dual Sim MYRIA? Nu am gasit pareri ale utilizatorlior.
http://www.altex.ro/......core-black

5 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Cam mici si memoria interna, si memoria ram. incearca ceva cu minim 1gb ram si 8 intern, daca ai un banut in plus

| Peridava explică (pentru TheImpaler):

Nu e pentru jocuri. E pentru o persoana de varsta a treia. Nu are PC dar vrea sa tina legatura cu nepotii prin mail. Si mai vrea si aparat foto bun. La varsta sa... pretul e tentant.
Apropo, crezi ca se va descurca cu android?

| Peridava explică (pentru TheImpaler):

Stii cumva cit tine bateria?

| TheImpaler a răspuns (pentru Peridava):

N-am idee. daca e folosit moderat, ar trebui sa tina macar o zi.

| TheImpaler a răspuns:

Vad ca are baterie de 1500. ar trebui sa tina o zi destul de lejer.