| deyu121 a întrebat:

Care telefon e mia bun? Samsung Galaxy sau Samsung Note?

4 răspunsuri:
| Louis04 a răspuns:

Pai Note-ul este mai bun deoarece de exemplu Note 7 este varianta imbunatatita a s7edge-ului cu scanner-ul de iris, s pen-ul si micile imbunatatiri de softweare, dar dureaza doar cateva luni pana Samsung vine cu urmatoarea generatie de galaxy care este mai buna decat Note-ul din prezent. Deci depinde de cum vrei s-o iei. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Note e mai bun.

| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Care Galaxy și care Note?

| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Amandoua sunt bune, depinde de preferintele tale, daca-ti place cum arata note-ul (nu ma refer neaparat la cerinte, ci la aspect si la ce ofera), poti sa-l iei, daca-ti place de exemplu cum arata s7 edge, poti sa-l iei, deoarece ambele sunt bune.