| ktalyn178 a întrebat:

Cat ar putea costa o reparatie la un serice gsm a unui HTC Touch HD fara garantie?
Am o problema cu softul, nu pot trece de align screen... oricat as incerca sa calibrez telefonul, nu merge si m-am hotarat sa-l duc la un service gsm. Ma puteti ajuta, indruma? happy

Răspuns Câştigător
| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Eu am dat 60 de lei la un LG P 500 pe soft. eu zic ca o sa dai maxim 150 lei. si nu te duce neaparat la un service gsm ca e cam scump. du-te la un chiosc din asta care repara ca se pricep mai bine si iesi si mai ieftin