| SfeclaBăăăă a întrebat:

Buna TPU... Am si eu o problema cam mare. Am un lg gs290 cookie fresh, si nu mai merge touch screen'ul deloc... din moment ce numai am garantie la el... Cam cat m-ar costa o reparatie? De preferinta in Prahova/Ploiesti...

1 răspuns:
| SomeOne_1942 a răspuns:

Costul reparatie ti-l poate spune numai un service dupa ce vede exact care e problema. El iti desface telefonul si vede daca sunt doar contactele stricate, sau poate doar softul. Parerea mea e sa mergi la un serivce si sa iti faca un diagnostic si iti spune cat costa daca nu iti convine il iei si pleci. Discuta cu baiatul inainte ca e posibil sa te coste si diagnosticarea.

Bafta sa il repari!