| SonicAndrei a întrebat:

Cât credeți că va costa Samsung Galaxy Note 4 în octombrie? Va ajunge oare la prețul lui Note 3 (2200 lei)?

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

2400 de lei as zicw

| SonicAndrei explică (pentru notefree):

Ai fost pe aproape. L-am luat cu 2560 de lei de la Vodafone (acolo era cel mai ieftin).

5 răspunsuri:
| SonicAndrei explică:

Noutăți:
Vești rele: Prețul lui Note 4 a rămas aproape același.
Vești bune: Note 5 va apărea mai rapid, în 11 august.

| notefree a răspuns:

Note 3 va iesi din vanzari pentru ca in curand va sosi note 5 si scade pretul lui note 4

| SonicAndrei explică (pentru notefree):

Chiar va ieși din vânzări? După preț, văd că Note 3 se vinde încă bine. E clar că trebuie să scadă prețul lui Note 4 până în septembrie când apare Note 5, dar cât crezi că va costa în octombrie?