| Mysteryossa a întrebat:

Cateva pareri despre un HTC wildfire? si cu ce Samsung as putea sa il schimb?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy Mini CRED. Cauta specificatii pentru fiecare si compara sa vezi.

| Axys a răspuns:

Merge cu un Samsung Galaxy Ace 3

pentru ca la altau imi meorie buna big grin si merge big grin cu siguranta big grin

bafta!

| Axys a răspuns (pentru Axys):

scuze pentru greseala ma referam ca la altau ai memorie mare happy

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

HTC Wildfire costă în jur de 500-600 de lei. Ai putea să-l schimbi cu un Samsung S5830 Galaxy Ace care costă 700 lei, Samsung Galaxy Mini 2 care costă 600 de lei.

Pa-pa.