| FzKr a întrebat:

Niste pareri despre HTC Wildfire?

3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Am acest telefon si e OK.
Adica bateria tine cam o zi in conditiile in care asculti muzica la casti cam 4 ore, si vorbesti la telefon cam 2. Plus verificari periodice pe Facebook.
Singurul dezavantaj al telefonului este procesorul cam mic. Adica la anumite jocuri si anumite momente merge foarte greu.
Am auzit ca la Wildfire S aceste problem ar fi ameliorate, oricum una peste alta telefonul este OK si eu sunt multumit de elwinking

| mariusxd a răspuns:

Depinde de buget. eu nu recomand. daca instalezi cateva aplicatii se misca in poze si tine bateria putin.

| AndreiP98 a răspuns:

E foarte bun. Stiu ca l-a avut vara-meu...Are sistem android, merg aplicatiile perfect, si daca te intereseaza si altceva cauta pe gsmland.com