| OoVi a întrebat:

HTC Wildfire S sau Samsung Galaxy Ace? Ce recomandati? As dori cat mai multe pareri pentru ca nu stiu ce sa aleg. Daca scrieti ceva specificati de ce? Dau fundahappymultumesc!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici telefoanele fata in fata
http://www.compare-cellphones.org/HTC-Wildfire-S-vs-Samsung-Galaxy-Ace
HTC Wildfire S pare mai bun la memorie, rezolutie screen video si viteza PPI touchscreen.
In schimb Samsung Galaxy Ace are procesor mai mare -> 800 MHz
http://www.compare-cellphones.org/HTC-Wildfire-S-vs-Samsung-Galaxy-Ace
Vezi si aici: http://www.faqspedia.com/htc-wildfire-s-vs-samsung-galaxy-ace-compared

Bafta!

| sharky88 a răspuns:

Eu zic Htc

| OoVi explică (pentru sharky88):

Multumesc de pareri, dar as mai dori daca se poatehappy

| firedeaths a răspuns:

Daca vrei jocuri si aplicati galaxy ace. Eu m-am jucat pe un HTC wildfire s si mergea angry birds in lag...

| DdiiiAa a răspuns:

Wildfire s? nici vorba...adica e frumos dar e micut...dc vrei sa fii "la moda" i'ati Samsung galaxy ace,este mai mare, cat un iphone 4, elegant,aspectul numai zic,are mult mai multe dotari decat wilfire,si dc il scoti din buzunar iti zic eu ca toate privirile vor fi indreptate asupra luilaughing,eu iti zic Ace,rezista si la socuri, de aceea imi cumpar si eulaughing, succes!:*

| TheMazeRunner a răspuns:

Eu aleg HTC, p-u ca il am si sunt foarte multimita de el.

| nicolle_5108 a răspuns:

Htc am si una si alta,e mai bun HTC-ul decat samsaung, si e mai confortabil, pentru ca e mai micut big grin