| AleeMaria a întrebat:

Cati gb are replica iphone 6 pe bune, stie cineva?

Răspuns Câştigător
| PANZER42 a răspuns:

Depinde de calitatea replicii... unele replici pot avea doar cativa MB, altele pot avea chiar si 8GB (am avut o replica de Galaxy S6, si avea 8 reali). Tine minte insa ca ceea ce scrie pe carcasa NU e relevant

5 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Mai conteaza? Tot replica se cheamå si tot la gunoi il arunci in maxim 6 luni!

| daywalker23 a răspuns:

Nu are Gb....scrie ca are 16/32/64 dar de fapt are doar cativa Mb...(2 melodii 3 poze si dupa, memorie plina rolling on the floor

| AleeMaria explică (pentru Alicezzz):

Ooo nici un telefon nu o sa apuce 6 luni la mine laughing))

| Alicezzz a răspuns (pentru AleeMaria):

laughing in situatia asta nici nu merita sa dai bani pe unul original rolling on the floor

| AleeMaria explică (pentru Alicezzz):

Nu m-a tinut nici.un telefon mai mult de 5 luni laughing)