| xReminisce a întrebat:

Telefoanele Iphone 3G, Replica, Dual sim ...sunt bune?straight face

fundawinking

Răspuns Câştigător
| Vio199 a răspuns:

Iphone 3G "DA", Replica "nujiu" thinking, Dual sim "Da" e cu doua cartelewinking

5 răspunsuri:
| edytzu4 a răspuns:

Ma nu stiu, nu am incercat, dar am auzit ca la dual sim daca vb p o retea si te suna dupa cealalta retea ti se inchide convorbirea si nici macar nu afli cine te'a sunat. Si totusi, draga/ul meu, ai vazut tu replica de calitate?

| IustinaSiAtat a răspuns:

Din toate 3.eu am avut Iphone 3G si pot sa spun ca sunt multumita de el.si acum il mai am si merge superlove struck

| kessu a răspuns:

Alea dual sim parerea mea sunt cam idioate.iar iphone 3, totusi dai o caruta de bine oarecum de pomana, iti poti lua un Nokia normal care sa te ajute la vorbit, sa faca poze bune si sa asculti muzica frumos gen Nokia x1 sau x2...

| alexno2 a răspuns:

Nu sunt bune.si cele dualsim din cate stiu eu Motorola are cele mai bune telefoane dualsim.restu sunt Alcatel, Allview alea sunt varza thinking

| leonard_9710 a răspuns:

Da dragutzo sunt foarte bune doar ca trebuie sa ai grija cum umbli cu ele