| Lauraquestion a întrebat:

cati mega-pixeli are o camera telefonului iPhone 4 replica? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Replica iPhone 4 are doua camere de 2 mbpx respectiv fata VGA.

5 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Va grabiti ca fata mare la maritat. Cititi intrebarile complet: REPLICA.
@Lauraquestion Ce nu inteleg eu este de ce sa dai bani pe un telefon care e o copie, care ar putea sa faca probleme, doar ca sa poti sa zici: WOOOW am Aifon (niciodata replica nu o sa fie nici macar la fel de buna ca originalul). Iti recomand sa-ti cumperi un telefon bun cu Android.

| bogdan3vl a răspuns:

5 mega pixeli dai si tu funda?:D
intra aici casesti toate specificatiile telefonului http://www.gsmland.ro/viewSpec.php?modelId=2826

| shnako a răspuns:

Depinde foarte mult de cat de jegoasa e replica. Oricum, o sa fi foarte dezamagit de diferenta dintre iPhone4 si replica sa. Nu da banii degeaba, mai bine i-ati un telefon calumea. In plus, toata lumea o sa zica ca esti papagal cand te vad cu asa ceva.

| Master1ro a răspuns:

Are camera de 5MP cu Blitz. Pentru mai multe detalii uitate aici: http://www.apple.com/iphone/features/

| unCalutz a răspuns:

5 Megapixeli