| AndreYamaha a întrebat:

Caut servare de samp care are nevoie de admini sau scripteri!

Sunt bun la:

Script
Dm
etc.

6 răspunsuri:
| Nume2 a răspuns:

Hm... interesant, am mai avut cateva servere impreuna cu niste colegi, poate ne reapucam... daca este am sa te caut eu big grin

| AndreYamaha explică (pentru Nume2):

Ok. astept!

| Alyntzuu a răspuns (pentru AndreYamaha):

Sall caut un scripter pentru un server Hard Roleplay. Ofer rcon+50% din donatii da-mi add pe skype:alintzuu.fintzu sau Y! M:cinierualin@yahoo.com

| Naghi_Ciprian_2000 a răspuns:

Mai putea ajuta la scriptat un sv am GM descarcat de pe net si vreau sa fac unele chestii...ID MESS''naghi.cipi''.Skype:Ciprian Naghi Sunt icecube pe skype da scrie ciprian.naghi

| Anonim1956 a răspuns:

Salut Andre ai id de mess sau skipe?

| Anonime12 a răspuns:

Imi voi deschide un server de samp si as avea nevoie de ajutor. Id chirita_cristi2001 skype cristi.chirita92