| Qusifor23 a întrebat:

Am un server de samp stunt caut scripteri sau sa imi spuna cineva cum instalez un script puppy dog eyes dau funda si voi va roooogggg va imploooor

6 răspunsuri:
| xDValentinxD a răspuns:

Dai add la id:valic_blondu@yahoo.com

| Ruck a răspuns:

HostName:.:: eXtreme Stunt Romania - Let's Play ::.
Address: 89.33.242.201:7777
Players: 12 / 50
Ping: 29
Mode: • Romanian Server V5.1 •
Map: Stunt/Dm/Drift/FreeRoam

Nu mai stati, intrati si jucati alaturi de noi! Vrem sa crestem aceasta comunitate! Owner Y/M : the_crysty_330! Spuneti ca v-a adus [XSR]Ruck

| Ruck a răspuns:

Te pot ajuta eu, ma pricep la SCRIPT! Poti intra pe serverul meu sa vezi de ce sunt in stare! Am redeschis fostul server RSE (Romania Stunt Empire), am refacut intregul GM V5.
Alatura-te noua!
Romania Stunt Emprie [Am revenit!]
Address: 95.76.50.16:7777
Players: x/50
Ping: 43
Mode: Romanian Server(RO/ENG)
Map: Stunt/Dm/Drift/FreeRoam

| v6 a răspuns:

Salut...daca cauti scripteri poti raspunde la mine, am experienta in scripting!

| BogdanAdamo a răspuns:

Sall poti sa-mi spui skype-ul tau?
Adica ID la skype...
Sa te pot ajuta...
Ma pricep la script...

| XD_Alex_1976 a răspuns:

Te ajut eu, add skype mr_anon1, sau pe mess alexy676, stii serverul B-Zone 1? A fost scriptat de mine si inca 2 scripteri.