| InGeRaS2011 a întrebat:

Ce contine pachetul telefonului Samsung B5330 Galaxy Chat?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Pachetul oricărui telefon conţin accesoriii în funcţie de stoc, oricum trebuie să conţină: cablu de date, încărcător, cărticică, garanţie de la Samsung service şi dacă ai noroc un card de memorie până în 2 gb.

2 răspunsuri:
| InGeRaS2011 explică (pentru Evolution):

De card nu cred ca o sa fie nevoie fiindca vine cu memorie de 4 giga (cred)!

| Evolution a răspuns (pentru InGeRaS2011):

Am zis depinde de stoc, de pachetul care îţi vine. Oricum... cele standard sigur vin, cardul / căştile sunt opţionale, ori îţi vin ori nu. (de obicei cardul da, casca nu)