| weiki95 a întrebat:

Ce este "thumbnails"?
este un folder care imi apare tot timpul pe cardul de pe telefon.
nu stiu ce e cul el dar stiu ca mananca multa memorie.
cum fac sa nu imi mai apara?
funda!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, nu iti face griji. Nu este un folder important, dar, nu il sterge. Nu stiu exact ce este, dar poti fi sigura ca nu iti"mananca"resurse. Folder-ele niciodata nu vor consuma memorie sau din nucleul/ele procesorului. Sugestia mea: lasa-l acolo, ca nu consuma nimic.

| UltraLex a răspuns:

Cred ca ar putea fi un virus aveam si eu unul pe un telefon se numea haribe mai intereseaza-te daca e asa incearca sa il resoftezi

| Savu2014 a răspuns:

Da ie un virus scanaza cardul de telefon si dupa aia nu-ti mai arata
Io asa am facut

| ursey a răspuns:

Nu e nici un virus asa isi face telefonul un folder cu pozele in miniatura Thumbnails is pozele in miniatura atunci cand te uiti prin galerie la poze

| cristimihailov a răspuns:

Asculta-l pe usery

| horia2012 a răspuns:

Folderul "thumbnails" se creaza automat de cate ori de cate ori lucrezi cu fotografii. Nu poti sa-l anulezi, dar poti sa-l stergi de fiecare data cand intri pe card. Pozele nu se sterg.