| Genii a întrebat:

Am facut ceva filmulete pe telefon si le-am descarcat in calculator. Problema e ca, chiar si atunci cand dau Thumbnails sau Miniaturi (acelasi lucru) apare pictograma de la GOM Player. Ce sa fac sa apara o imagine desfasurata in timpul filmuletului (ca sa stiu despre ce filmulet e vorba)?

3 răspunsuri:
| OvidyuNicu a răspuns:

Clik dreapta, proprietati, change si alege un player video gen media player sau bsplayer

| Genii explică (pentru OvidyuNicu):

Chestia pe care ai zis-o tu merge doar la filme, nu la filmuletele mele de pe telefon. Au alt format. Stiu ca atunci cand aveam Windows 7 se vedeau imaginile din timpul filmului, are vreo legatura si cu windowsul? Mersi oricum pentru raspunswinking

| Neurofunk a răspuns:

Instalezi KM Player si setezi ca default program pentru acele fisiere.