| raul93 a întrebat:

Ce imi recomandati intre un telefon Allview Viper S si un telefon Gigabyte G Smart?

4 răspunsuri:
| Boxxa17 a răspuns:

Frate eu am Gigabyte G smart alto a2 de apx 1 an si sunt foarte multumit de el. Eram de 5 procesor bun ram de 1. Nu se blochează. Bateria ţine. E alegerea ta acum

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

De care model de "Gigabyte G Smart" ( că sunt mai MULTE modele )?
https://www.google.ro/#q=Gigabyte+G+Smart

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Iti recomand sa algei modelul de Gigabyte. Recomand orice alt ceva dar nu firma Allview...crede-ma ca firma asta nu e buna absolut de loc!
Allview sunt chinezari si o sa te tina cateva luni...
Bafta!