| realorfantastik2 a întrebat:

Imi recomandati Allview v1 viper sau s4 mini? De ce? FUNDAAA happy

2 răspunsuri:
| NextGen a răspuns:

Samsung Galaxy S4 Mini, deoarece este un telefon foarte bun. Telefoanele de la Allview sunt telefoane facute pe vapor, de tot rahatul.

| UndeadEnigma a răspuns:

Nu iti recomand produsele Allview deloc. Sunt niste telefoane chinezesti rebranduite, cu un soft praf. E bun si S4 mini asta cu memoria RAM, dar cu procesorul care e doar Dual-core, mhm. De banii care ii dai pe S4 mini, poti sa iti iei un S3.