| iulain13 a întrebat:

Ce jocuri tari merg pe tableta VONINO SPEEDSTAR S si as vrea sa mai stiu daca merge conectat la modem de la clicknet prin cablu OTG

2 răspunsuri:
| oODonViperOo a răspuns:

Nici nu tip de modem nu il poti conecta la tableta. Tableta poate fi conectata la internet prin router wireles sau daca are SIM poti lua o cartela cu nethappy

| iulain13 explică (pentru oODonViperOo):

Daca nun ai citit despre ea mai bine taci....Nu ai auzit de cablu OTG? Prin el poti conecta direct modemul in tableta?