| Mipasususuyamyamyam a întrebat:

Ce marci de telefoane ati avut si care a ramas marca voastra preferata?

13 răspunsuri:
| whydsh87sd a răspuns:

Samsung

| Frank51 a răspuns:

Am avut Allview, Samsung, Huawei, Apple.

Allview este compania care ofera telefoane chinezesti rebranduite la un pret foarte bun(mai ales dupa un an de la lansarea telefonului), deci am ramas placut impresionat de ei.

In momentul de fata imi place Huawei, pentru mine imi ofera performanta destula raportat la bani, nici Samsung nu sta rau, dar mai au de lucrat la culori. De Apple nici nu vreau sa discut laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Am avut si Asus si Motorola

| Ciorogârla a răspuns:

Aia cu maru si omuletu verde

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Samsung forever.

| Sekim a răspuns:

Am avut Iphone, Samsung, Allview, HTC, Huawei si Xiaomi.
Dintre toate astea doar Xioami m-a impresionat profund pentru performanta de care dau dovada si de preturile telefoanelor. Un telefon foarte bun din orice punct de vedere este Xiaomi Note 8 Pro pe care il am si acum si intr-un an de zile merge exact ca in prima zi, fara absolut nici o singura problema. Caracteristicile pe care le are telefonul asta la pretul de 1000 de lei nu le ofera nici un producator in afara de ei, altii se zbat sa faca jumatate din ce are Note 8 Pro la preturi duble. In plus, Xiaomi a urcat rapid pe scara producatorilor fiind pe locul 3 intrecand Huawei. Cine mai are incarcare cu 150w prin usb type c sau incarcare wireless cu 50w? Nimeni, doar Xiaomi.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Salut. Am avut si Samsung si LG si Sony si HTC si Huawei si Google Nexus si Nokia si Siemens.
Cel mai bun dintre toate a fost HTC-ul si as recomanda oricand si oricui HTC, sunt telefoane foarte bine optimizate cu materiale de calitate si foarte rezistente in timp si mult mai bune decat competitorii lor in aceeasi gama de pret, problema este ca ei nu prea mai scot telefoane de top pentru ca au zis ca se concentreaza mai mult pe VR. A doua marca pe care as recomanda-o ar fi Lg si a treia, Samsung. Chiar si Nokia am vazut ca au inceput sa scoata telefoane de calitate.

| uanna29 a răspuns:

Le am avut pe toatehappy ma refer la marci nu modele :')))
as mai vrea sa testez odata iphonul ca am avut doar odata cateva saptamani si l am schimbat ca eram prea obisnuita cu androidul...plus ca aveam poze din 2017 salvate pe google photo si pe ios nu le puteam recupera asa ca am intrat intr o stare de melancolie happy
pana acum cel mai ok mi se pare huaweiul.

| valentinsdq a răspuns:

Pana acum am avut numai Samsung si un Nokia.
Am Samsung S7 de 4 ani insa urmatorul telefon va fi iPhone.

| PainTech a răspuns:

Samsung, Huawei, Xiaomi.
Cred ca o sa raman la Xiaomi, pe segmentul de pret de 1000-2000 de lei ofera cel mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| marinaru777 a răspuns:

Samsung clar

| CleanHeart a răspuns:

Multe marci
Preferata ramane Nokia si Samsung.