| Junseng a întrebat:

Ce parare aveti de Huawei P9 si P10?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Destul de buna, desi sunt cam depasite. Am avut un P9 vreo 2 ani, fara nicio problema telefonul

| NLS a răspuns:

Dacă se updatează la ultima versiune de soft, tare mi-e teama ca o sa ai niște probleme cu astfel de telefoane (mai ales cu P9), ca de exemplu : opriri zilnice. (chiar dacă ai baterie ).
Aparent, fac cu buna știința astfel de marsavii, nu doar ei, ci și alte branduri, pentru a cumpăra alte produse mai noi.

| Andreeush a răspuns:

Destul de bune, eu prefer Huawei decât Samsung.

| Justme1997 a răspuns:

Am eu p10 si este bun

| mirceakitsune a răspuns:

Sunt destul de bune ambele, le-am avut pe amândouă și n-am avut probleme cu ele, la poze sunt ok și se mișcă destul de bine.