| tHeLInCuBUS a întrebat:

Ce parare aveti despre sexul neprotejat?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare pasăre pe limba ei piere!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Daca vrei sa faci un bebe e perfect, dar daca esti un adolescent fara pic de experientsa cred ca ar fi printre cele mai rele lucruri. poti face greseli care te vor marca pe viata, si chestia asta va fi ireversibila.mai bine sexul neprotejat ar fi lasat pentru cei mari happy

NOname
| NOname a răspuns:

Este placut, dar nesanatos/periculos.
Ar fi bine, ca sexul neprotejat sa fie practicat doar, daca ai o relatie stabila, si nu exista (aproape nu exista) riscuri bolilor venerice sau unei sarcini nedorite.

| elasexygagica a răspuns:

Este raiul pe pamant love struck

| glamour a răspuns:

E o prostie, daca nu va place cu prezervativ exista anticonceptionale.
nu as face'o niciodata neprotejat, as sta ca pe ghimpi sa nu cumva sa fiu insarcinata. pot sa am incredere 100% in partener ca nu ejaculeaza in mine dar inainte de asta elimina, fara sa'si dea seama, un lichid care contine spermatozoizi deci tot ramai insarcinata...

| Hombre a răspuns:

Cel mai placut, dar in deplasare trebuie protectie ca nu se stie.

| DEBrown a răspuns:

The best laughing

| Ana a răspuns:

Cam riscant

| girlsad a răspuns:

Ca e ceva ne sigura... poti sa rama cu burta la guralaughing)doar dun greaseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sexul in sine produce placere. Acum depinde de caz. Este recomandat sa te protejezi pentru a evita sarcinile nedorite sau a contacta diverse boli. Insa intr-o relatie stabila sau in cazul unei casnicii sunt multi care prefera sexul neprotejat. E mai bine sa previi decat sa tratezi, asa ca eu zic sa alegi ceea ce e mai bine pentru tine si in functie de relatia pe care o ai. Spor!