| SmileForMe12 a întrebat:

Ce părere aveți de telefonul Allview viper v1? Am dat comandă ieri prin fan curier si cred că mâine îmi ajunge.Merge bine?

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut
Merge fenomenal telefonul. Calitate audio si video foarte bune, bateria putin cam mica, ecran foarte bun, sistem de operare bine optimizat, performante bune. Pentru 1000 de lei, crede-ma ca e foarte bun. Vroiam si eu sa imi cumpar unul dar nu am avut destui bani si mi-am cumparat un p4 duo, tot de la Allview.

1 răspuns: