| lolandrutzza199 a întrebat:

Ce părere aveți despre telefonul Samsung Galaxy Trend Lite? Mi-as fi luat Samsung Galaxy Trend dar la Germanos nu au de cat Lite...

2 răspunsuri:
| Nume2 a răspuns:

Este bunicel... daca vrei un galaxy trend recomand trend plus, este mult mai bun

| atomescu a răspuns:

Nu zic ca nu e bun... dar eu unul mi-as lua ceva mai performant.

Un s3 de exemplu. Totusi daca o vrei neaparat pe asta ai putea sa arunci o privie pe mai multe site-uri ca sa iti dai seama care e pretul mai bun.

Ai sansa sa o gasesti aici: http://bit.ly/1jV6NED la un pret mic!