| anonim66231 a întrebat:

Ce părere aveți despre utok 451D?

Răspuns Câştigător
| MediaMaxRO a răspuns:

Procesor slabut, Dual Core 1.3 Mediatek. Display IPS bun cu o rezolutie foarte ok (480x854), surprinzator de buna. Memorie RAM 512 DDR3, destul de putin, dar de asteptat la aceasta gama. Baterie slabuta, design-ul este placut.

Per total, este un telefon decent la pretul de 300 RON, la acest pret clar nu vei gasi niciun telefon cel putin apropiat de performantele acestuia. Daca dispui de mai multi bani, iti pot recomanda altele mai bune, daca nu aceasta este cea mai buna varianta.

Toate detaliile despre acest telefon le poti gasi aici: http://bit.ly/1AE84tI

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E destul de bun dar singuru dezavantaj ar fi memoria Ram care este destul de mica doar 512 MB...in rest e alegere perfecta.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acesta este un model bunicel la preţul pe care-l are :)
Vezi specificaţiile tehnice de la linkul :
https://www.utok.ro/seria-400/utok-451d

Acum depinde şi ce sumă ai disponibilă...

Toate cele bune.