| cosminboy12 a întrebat:

Ce parere aveti de acest telefon e bun?, isi merita banii? funda!
http://olx.ro/......4llIe.html promoted

2 răspunsuri:
| CatGirl1 a răspuns:

Hmm...
Daca ar fi dupa mine, l-as cumpara laughing
iPhone 6 și iPhone 6 Plus sunt cele mai noi telefoane inteligente cu ecran tactil din seria iPhone dezvoltate de compania americană Apple. Dispozitivele sunt, în comparație cu predecesoarele lor sensibil mai mari ca dimensiune, având o mărime a ecranului de 4, 7 țoli (inch), adică 11, 94 cm respectiv, varianta Plus de 5, 5 țoli, ultimul cu rezoluție full HD. Telefoanele funcționează cu sistemul de operare iOS 8. Începînd cu data de 19 septembrie ambele variante sunt disponibile la capacități de memorie de 16, 64 respectiv 128 GB.

Sper ca te-am ajutat...happy
Funda?happy

| Cossmyn16 a răspuns:

Salut! Eu nu ti-l recomand pentru ca :
1. Este replica si nu rezista
2. Este de pe Olx si nu prezinta incredere
3. Mai bine mai pui cativa bani si iei cv mai bun mai nou de pe un site autorizat gen eMag Cel.ro etc.

Am un prieten care si-a luat iPhone 5 replica si nu ii mergea camera contactele avea multe defecte si dupa un timp s-a stricat...

Sper Ca Te-am Ajutatwinking Bafta!