| Andromeda20202 a întrebat:

Ce parere aveti de folia de sticla pentru s10e Mr Shield? Ar avea ceva efect impotriva cazaturilor pe suprafete dure telefonul cu folia asta pe el?

4 răspunsuri:
| Preotul500 a răspuns:

Din cate vad pe net, da, ar avea.

| cfrtobias a răspuns:

S10e are folie instalata de cand ai cumparat nu stiu de ai nevoie de alta folie!

| Andromeda20202 explică (pentru cfrtobias):

Are folie atat pe fata cat si pe spate dar e una vai de capul ei de ciolofan.In cazul unui impact cu asfaltul=), ca o ai ca nu o ai tot aia e.

| cfrtobias a răspuns (pentru Andromeda20202):

Exista Husa Full TPU 360° (fata + spate) pentru Samsung Galaxy S10e, Transparent doar sa faci sensibilitatea la atingere