| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy A3 2016? E mai bun P8 Lite?

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Daca e strict intre A3 (6) si P8 lite...

Asta e o comparatie decenta (spre deosebire de aifon 5s sau J5 2016 vs P8 lite unde Huawei le bate aproape pe unde le prinde).

Cel mai mic pret pentru A3 (6) este de 820 de RON. Pentru P8 lite avem 670 de RON. Aia de la Emag vand A3-ul la un pret ridicol, 1150 de RON, adica mai putin decat am dat eu pe P9 lite luat tot de la ei.

Regardless, eu as merge pe P8 lite. Are ecran putin mai mare si merge mai bine in jocuri. Nu sta prea bine cu bateria, dar eu zic ca merita. A3 e bun daca vrei un telefon mai mic si care sa te tina.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
A3 e mai bun... m-am uitat si pe net si are descrierea si recenziile mult mai bune decat P8 lite
Plus ca la P8 lite nu ii vezi bateria deci daca ti se blocheaza nu ii poti face nimic trebuie dus la Service... pe cand colo, A3 2016 se poate deschide
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| untu a răspuns:

Recomand sa iei un Huawei P9 Lite! E mult mai bun decat precedentele si are un pret mult mai convenabil!

| elinord a răspuns:

Da e mai bun ...Eu Am A3 2016 si sunt foarte multumita de el