| Danielbestboy a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview p3 alldro?

Răspuns Câştigător
| RobertVali111 a răspuns:

Wow...asta e o gafa destul de mare. Nu stiu de ce mi-a sarit gandu' la asta: http://www.emag.ro/......DKBBBM/,in fine...despre p3 nu stiu foarte multe, decat ca are un ecran prea mic pentru a face lucruri mari si un p5 ar fi mult mai ok. Scuzeee.

2 răspunsuri:
| RobertVali111 a răspuns:

Daca vrei sa te joci pe ea jocuri precum Asphalt 7 sau jocuri de astea mari...mai bine nu o lua pentru ca vei avea lag, am vazut cu ochii mei sa nu zici ca inventez. Daca este pentru a naviga pe facebook si a citi ziare, atunci este o tableta numai buna.

| Danielbestboy explică (pentru RobertVali111):

rolling on the floor e telefon nu tableta