| justPink a întrebat:

ce parere aveti despre Allview alldro p5?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O parere destul de buna

| bassmusic a răspuns:

O parere destul de buna( 1Gb Ram, Dual -Core, Desing, 8GB, etc.)

| mariobad a răspuns:

Un telefon destul de bun din punct de vedere al memoriei dar sa nu te iei dupa cei de la Allview: "camera de 8mp" "baterie 2100 Mah"
ce am eu de spus despre asta?
ProsickGrafica buna si ROM si RAM
ContrasickBateria se termina foarte repede daca stai 2 ore cu wi-fi PORNIT in stand by si apropo este o chinezarie: Gionee 700w Nu merita 8 milioane
Se vinde pe net cu 100 $ happy sper ca ti-am fost de foloswinking