| Lory407 a întrebat:

Ce parere aveti despre HTC cha cha? Merita sa-l cumperi? Argumente! Funda!:*

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da, are o prietena de-a mea si este chiar foarte bun telefonul :*

| Mario1999 a răspuns:

Depinde daca iti plac tipurile de telefoane cu ecran touchscreen si tastatura qwerty. Telefoanele cu ecranul touchscreen de la 3, 5" in sus sunt mult mai performante. Dar pentru un telefon qwerty e ok. Este un telefon Android, cu camera de 5MP si un procesor de 800mHz (procesor echivalent cu cel de la Galaxy Ace sau de la Galaxy Mini 2). Deci, in concluzie, e un telefon bunicel.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Este bunicel şi are un preţ acceptabil.

Pentru specificaţiile tehnice vezi linkul :
http://telefonultau.eu/products/HTC-ChaCha-White-Silver.html