| îîîîîî a întrebat:

Ce parere aveti despre Takko? Merita sa cumperi de acolo?

20 răspunsuri:
| overdose90 a răspuns:

Au haine cam simple pentru cat costa. Vad ca parerile sunt impartite aici, dar daca vrei sa iei ceva simplu, poti lua de la ei. sau de la reduceri, cand au produsele foarte ieftine. erau rochii lungi, de vara, acum vreo luna, la reduceri, 20 de lei.

| Rayyy a răspuns:

Am cumparat de acolo un cadou de la cineva.produsele nu pot sa spun ca sunt de foarte foarte mare calitate, dar daca nu esti pretentios / pretentioasa, chiar merge!

| bfvhjcv a răspuns:

Mia chiar imi plac hainele de la takko

| Psihiatra a răspuns:

Da.Eu imi cumpar o multime de haine de acolo. dar trebuie sa prinzi o anumita perioada.cand aduc marfa.

| virusake a răspuns:

Niste porcarii ordinare. Daca le iei dintr-un mall nu inseamna ca sunt de calitate.
Reorienteaza-te. happy

| lowfive a răspuns:

E magazinul meu favorit, nu sunt chestii chiar atat de scumpe si sunt de calitate. Deci da, cred ca merita.

| Izu.Punk a răspuns:

Da categoric se merita.Sunt preturi pentru toate buzunarele.Bafta la shopping love struck

| Bianka a răspuns:

Mie imi place mult Takko, e printre magazinele mele favoritebig grin Am cate ceva de acolo si imi place sa port.hainele arata bine, sunt lejere!big grin Ti'l recomand

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Nu mi plac hainele
I don't want to see

| MissFashionPrincess a răspuns:

Eu am haine de la Takko... da, merita sa-ti iei haine de acolo. Plus de asta, nici nu sunt foarte scumpe.

| 2696 a răspuns:

Magazinul e dragut si uneori chiar poti gasi lucruri pe gustul tau dar cel mai bine e cand prinzi si catalogul pentru ca au promotii la unele haine. rasfoieste-l pe cel actual pe takko.ro

| gya_8439 a răspuns:

Am yoh o rochie de la my bf de acolo e misto dar deja sa gaurit rochiabig grinhee hee

| Nuia a răspuns:

Nu imi place firmahappy numa zdrente, parerea mea

| Andya a răspuns:

Da...meritahappy...

| Aly_7975 a răspuns:

Acceptabil tongue

| hhhdd a răspuns:

Daaaaa.:X

| enchanted a răspuns:

Da, doar cand sunt reduceri

| îîîîîî explică:

Dap... nu sunt de calitate hainele, de aceea sunt si asa ieftine :d

| iulya_6394 a răspuns:

Sincer mie nu imi plac... nu is de buna calitate

| CriiSsU a răspuns:

Hainele de acolo nu sunt cine stie cestraight facesincer
gecutele sunt superbe. atat imi place. si cateva accesorii.