| numaieoadi a întrebat:

Ce parere aveti despre LG G FLEX 2? DAU FUNDA! astept pareri doar de le cei care il detin

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Este bun, chiar prea bun pentru pretul la care este vandut. Dar fii atent ca daca vrei sa il folosesti pentru jocuri o sa se incinga iar procesorul cand ajunge la o anumita temperatura o sa inceapa sa se blocheze pentru ca asa este setata placa de baza, ca sa nu lase tefonul sa se incalzeasca prea tare. Dar daca iti place telefonul eu zic ca merita pretul pe care il are.